Alüminyum Korkuluk Sistemleri nedir? nelerdir?

Alüminyum Korkuluk Sistemleri nedir? nelerdir?

Bu yazımızda size sizlere Alüminyum Korkuluk Sistemleri nedir? Alüminyum Korkuluk Sistemleri nelerdir? Sorusunun cevabını vereceğiz.


Alüminyum Korkuluk Sistemleri nedir? nelerdir?

Alüminyum Korkuluk Sistemleri ile ilgili hizmetlerimizin listesi.

  1. Alüminyum Korkuluk Küpeşte Sistemleri
  2. Cam Korkuluk Sistemleri
  3. Paslanmaz Korkuluk Sistemleri
  4. Pleksi Korkuluk Sistemleri

1. Alüminyum Korkuluk Küpeşte Sistemleri

Alüminyum korkuluk sistemleri özellikle apartmanlarda, hızlı kurulumu ve uygun fiyatlı olması sebebiyle en çok tercih edilen korkuluk sistemidir.

Modern yapılarda balkon, merdivenler, teras ve havuz kenarları için ihtiyaç duyulan ve görsel tamamlayıcı olan alüminyum korkuluklar, korozyona karşı da son derece dayanıklıdır.

Paslanmaz hammaddeden oluştuğu için hem iç, hem de dış mekanlarda kullanıma uygundur.

Özellikleri;

  • Hızlı kurulumu ve düşük montaj maliyeti,
  • Çok sayıda seçenek bulunması,
  • Paslanmaya karşı dayanıklı olması,
  • Her mekana uyumu ve renk seçenekleri, ahşap ve cam ile uyumu,
  • Isıya karşı dayanıklı olmasıdır.

2. Cam Korkuluk Sistemleri

Cam korkuluk sistemleri, havuz, balkon ve merdiven kullanımı için, şık ve modern görünümü, güvenilir malzeme yapısı, kolay temizlenebilmesi ve çok sayıda seçenek sunmasıyla yaygın kullanılan tamamlayıcı ve aksesuarlardır.

Sağlamlık, güvenlik, bakım gerektirmeme, dış ortama karşı dayanıklılığı ve paslanmama gibi özellikleriyle otellerde, alışveriş merkezlerinde, ofislerde ve konutlarda yaygın olarak kullanılır.


3. Paslanmaz Korkuluk Sistemleri

Paslanmaz korkuluk sistemleri geniş kullanım alanına sahiptir.

merdiven, balkon ve havuz kenarı gibi her alan için, hem modern görünüm, hem hava şartları, ısı ve nem gibi doğal sebeplerle oluşan korozyona karşı dayanıklılığı, hem boya ve bakım gerektirmeyen materyalden üretilmesi sebebiyle tercih yaygın olarak kullanılmaktadır.

Hem iç, hem de dış mekanlar için bu sebeplerle ve uzun ömürlü olması sebebiyle ve çok sayıda alternatif sunmasıyla en iyi seçenektir.


4. Pleksi Korkuluk Sistemleri

Pleksi korkuluk sistemleri saydam görünümü, her alana uygun seçenekleri,uzun ömürlü olması, şık tasarımları ve dayanıklılığıyla her alanda tercih edilen ürünler arasındadır.

Daha çok pleksiglas ya da akrilik cam olarak da bilinen pleksi küpeşteler de şeffaf ve renksiz bir termoplastik polimerdir. Polimerin optik özellikleri çok iyi olmakla birlikte cam şeffaflığına yakın olup ışığın %92 sini geçirir.

Ayrıca sert hava koşullarına dayanıklı, su emiciliği düşük, boyutsal kararlılığı güçlü ve mekanik dayanımı yüksektir.Hizmetlerimiz hakkında bilgi yada teklif almak için aşağıdaki formu doldurunuz.