Fast Food

Fast Food

Fast Food kutu tasarımlarımız sizler için özel hazırlanmaktadır. Ürünlerimiz ile ilgili bilgi ya da talepler için aşağıdaki ürün listelerimizin içindeki teklif formumuzu doldurup gönderdiğiniz takdirde sizi arayabiliriz ya da info@designkoln.com e-mail adresine taleplerinizi atarak yada 0216 526 22 62 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.


Fast Food

Fast food kutuları firmanızın kurumsal görünümü ve müşterinizin karşısında kalitenizi arttıran önemli bir üründür. Eğer hızlı servis sektöründeyseniz, müşterileriniz ayak üstü veya hızlıca yemeyi tercih ediyorsa ya da ürününüzü alıp evlerine gideceklerse, bu ürün tam da size göre.

Bazen tasarımları ile hayranlık uyandıran fast food kutuları, aynı zamanda işlevsel yönleriyle de ön plana çıkıyor. Eğer sizde müşterilerinize ne kadar düzenli ve sunuma ne kadar değer verdiğinizi göstermek istiyorsanız yemeğinizin dağılmamasını sağlayacak bir fast food dizaynı tercih etmelisiniz. Dizaynı kadar sağlıklı kağıttan yapılıyor olması ve yemeği sıcak tutması en önemli faktörlerdendir.

Hızlı yemek sektörünün vazgeçilmez saf malzemesi olan fast food kutuları, restoranınızın kurumsal kimliğini kutularınıza da yansıtmanıza olanak sağlıyor. Müşterilerine dağılmadan ve sıcacık yemek sunmak istiyorsanız dilediğiniz gibi tasarlayabiliriz. Kutunun iç kısmında ki isteğe bağlı özel kaplama uygulanabilmektedir. Bu sayede içeride bulunan sıcak ürün kutuyu yumuşatmayacaktır.


1. Hamburger Kutusu

Hamburger paket malzemeleri ve hamburger kutusu imalatı, yüksek baskı kalitesi ile üretilmekteyiz. Hamburger kutusu ölçüleri, toptan karton hamburger kutusu, craft hamburger kutusu ve hamburger kutusu üretmekteyiz.

  • Malzeme: Karton
  • Ebat: İsteğe bağlı

2. Kızarmış Patates Kutusu

Fabrikamızda patates cips ambalajı, baskılı patates kutusu, konik karton kutu ve karton patates kutusu üretilmekteyiz.

  • Malzeme: Karton
  • Ebat: İsteğe bağlı

3. Dürüm Kutusu

Dürüm kutusu, dürüm paket kutusu, döner box, twister dürüm kutusu  fabrikamızda yüksek baskı kalitesi ile dilediğiniz gibi üretilmektedir.

  • Malzeme: Karton
  • Ebat: İsteğe bağlı

4.Pizza Kutusu

Pizza kutularımız aşağıda ki gibi 4’e ayrılmaktadır, bunlar; Baskılı pizza kutuları, Baskısız pizza kutuları, Kilitli pizza kutuları, Bantlı pizza kutularıdır.

  • Malzeme: Karton
  • Ebat: İsteğe bağlı

Kilitli pizza kutusu, yepyeni kurcalamaya ve istenmeyen kazalara karşı tasarlanmış akıllı, hijyenik paket servis gıda kutusudur. Yenilikçi kilit mekanizması kutunun servis sırasında açılmasını önleyerek, teslimat sırasında yiyeceklere dokunulması olasılığını ortadan kaldırır. Tüketicilerin kutunun kilidini açabilmesi için kutu kapağında ki gösterilen yerden yırtmaları yeterlidir.

Kilitli pizza kutusu etiket, bant yada sticker gibi artı bir maliyet getirmediği gibi son derece de pratiktir.


Özel siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.