Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Biz Kimiz?

Design Köln bir iç mimarlık ofisi olmaktan ziyade, yola çıkış felsefesi olarak tasarım stüdyosu olma prensibini benimsemiş bir kuruluştur. Bizler Design Köln olarak, tasarımın bütünselliğine inanmaktayız.

Tasarımlarımızın kendisine has bir kimliğe büründürerek diğerlerinden farklı görünmesini ve tarz olması gerektiğini düşünüyoruz. Tasarıma, şekle ve renklere önem veriyoruz. Müşterilerimizle yakın işbirliği içinde işlevselliğe ve en yüksek kaliteye odaklanıyoruz. 

Yenilikçi ve modern çizgimizi fazlalıktan uzak, sade ve yaratıcı detaylar ile birleştirerek sizin mekanınıza da kendisine has bütünsel bir kimlik vermek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli. 

Tasarımlarımızı yaptığımız projelerimizde, Elektrik, Mekanik, CCTV ve Access Kontrol Güvenlik sistemleri, Ses ve Aydınlatma sistemlerini tasarlayarak tamamlıyoruz. 

Akıllı Bina Sistemleri (KNX) konusunda da uzman kadromuz bulunmakta ve bitiridiğimiz yurtdışı projelerinden edindiğimiz tecrübelerimizle faal olarak yurtiçinde de hizmet vermekteyiz.

Eskiden gelen tecrübelerimizi, devamlı yenilenen teknolojik alt yapımızı yeni trendler ile birleştirerek her zaman yanınızdayız.