I-luxus Knx Akıllı Ev ve Ofis Sistem Ürünleri Nelerdir?

I-luxus Knx Akıllı Ev ve Ofis Sistem Ürünleri Nelerdir?

I-luxus markamızın akıllı ev ve ofis sistemleriyle ilgili ürünleri sizlere bu yazımızda tanıtacağız. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için sayfanın aşağısında bulunan teklif formunu doldurmanız yeterlidir.


I-luxus Knx Akıllı Ev ve Ofis Sistem Ürünleri Nelerdir?

Lux Design, 20 yılı aşkın tecrübesi, KNX aydınlatma otomasyonu olarak tamamlanan bir çok projesi ile günümüz teknolojilerini en uygun şekilde sizlere sunmaya gayret ediyor. Özel üretim anahtar priz serileri, ses görüntü multimedya sistemleri, aydınlatma armatürleri, IP interkom sistemleri ve ofis çözümleri ile projelerinize optimum faydayı sağlamayı hedefler.

Yazımızın devamında sizlere i-luxus ürünlerini listeledik.

1. Ephesus Serisi

  •  EPHESUS KNX oda regülatörüEPHESUS KNX Oda Kontrol Cihazı entegre sensörlerine ( sıcaklık, nem ve Ortam ışığı ) kapsamlı ekipman üzerinden erişim sağlar. Bu durumda, enerji verimliliğini optimize etmeyi sağlar.
  • EPHESUS KNX butonları ve HVACEstetik teknolojiyle buluşuyor – Size yüksek kaliteli bir KNX sunuyoruz Termostatlı ve hoş metal yüzeyli basma düğmesi, entegre Ortam ışığı – sıcaklık ve nem sensörü.

2. Athene Serisi

  • ATHENE ANAHTAR VE PrizAthene yatay ve dikey mimari için özel çözümler sunar ve butik tasarım ve bireysel zanaat konseptleri için idealdir.
  • ATHENE ÖZEL yapım ürünlerii-luxus, değerli müşterilerine yerel olarak geliştirilmiş ürünler ve kişiye özel tasarım çözümleri sunmaktadır.
  • ATHENE B4 KNX düğmesiEstetik teknolojiyle buluşuyor – Termostatlı yüksek kaliteli KNX düğmesi ve hoş bir metal yüzey, entegre ortam ışığı – sıcaklık ve nem sensörü ile sunuyoruz.
  • ATHENE T8 oda kontrolörüKapasitif dokunmatik ekranı kullanarak 8 kolay seçilebilir düğmesiyle bluetooth bağlantısı, sıcaklık – nem ve ortam ışığı sensörleri, telefon kontrolü, gerçek zamanlı zaman sağlayabilirsiniz.

 3. Eoz Dokunmatik Panelleri

  • EOZ 10.1 “KNX dokunmatik panelEOZ Paneli kendisini yeni nesil dokunmatik panellerin öncüsü olarak görüyor. Kullanıcı dostu ve serbestçe yapılandırılabilir bir arayüzde birçok kontrol öğesi oluşturma olasılığına ek olarak, EOZ’a birçok yeni ve benzeri görülmemiş yenilik de entegre edilmiştir.
  • EOZ 7 “KNX dokunmatik panel7 ‘EOZ KNX Dokunmatik Panel, zarif, şık ve minimalist bir bakış açısıyla tasarımıyla etkileyicidir. Duvarda kalan kısım sadece 3 mm yükseklikten oluşur. Boyutlar 134x208mm’dir.

4. Modüller

  • KNX anahtar faktörü 12 dişli ve 20 dişli
   20 kat KNX anahtar aktüatöründe 12 dijital potansiyelsiz kontak girişi ve bir LED ekran bulunur. Anahtarlama için kullanılabilir. Panjur ve kör kontroller, HVAC ve Fan Bobini. Her kanal 16A C özelliğine ve AC 230V’ye kadar bir yükü destekleyebilir.
  • KNX ANLAYIŞI AKTÖRÜCihaz, ev ve bina otomasyon sistemleri için kullanılan modüler bir kurulum cihazı ( MDRC ) ‘dir. Fiziksel adres atama ve parametreleştirme ETS ile gerçekleşir.
  • KNX güç kaynağı 640mAI-Luxus KNX güç kaynağı DC 30V voltaj üretir ve ek bir yardımcı voltaj çıkışına sahiptir. Entegre jikle, KNXBus hattını DC 30 V yardımcı voltajdan ayırır. Her iki çıkış da aşırı yüklenmiş ve kısa devre geçirmez . Çıkışlarda istenen herhangi bir yük dağılımı mümkündür
   maksimum 640 mA’ya kadar.
  • KNX ANALOG IO 0/10V8 analog çıkışlı I-Luxus 0 … 10V modülü, karartma için 0-10V LED sürücüler için veya HVAC çalışması için 0 … 10V çalışma vanaları için kullanılabilir. 4 analog giriş, PT1000, NI1000 sensörü ve 0 … 10V voltaj, 0 … 20 mA’ya sahiptir.
  • DİZELGE TASTER BÖLÜM NOKTASI
  • AC DİZ GATEWAY

EOZ KNX MODÜLÜi-luxus ürünlerimiz hakkında bilgi almak istiyorsanız lütfen linke tıklayınız. i-luxus akıllı ev ve ofis sistemleri
Teklif Formu