İklimlendirme Kontrol Sistemi nedir?

İklimlendirme Kontrol Sistemi nedir?

Bu yazımızda size sizlere İklimlendirme Kontrol Sistemi nedir? Sorusunun cevabını vereceğiz.


İklimlendirme Kontrol Sistemi nedir?

Küresel ısınmadan dolayı oluşan mevsimsel ısı sorunları hepimizin ciddi bir sorunu olmakta ve tek arzunuz evinizin huzurlu ortamına ve dolayısıyla rahat bir nefes alacağınız atmosfer şartlarına ulaşmak. Sizin ve çocuklarınızın sıcaklığa dayanıklığı yoksa üzülmeyin, kolayı var.

Bu sistem ile her odanın sıcaklığını sürekli takip edebilirsiniz.Kolay ve pratik bir şekilde her şeyi kontrol edebilirsiniz.

İklimlendirme

İklimlendirme Kontrol Sistemi, dört mevsim boyunca, gece-gündüz dış hava koşullarını, güneş ışığının konut içine girişini, pencerelerdeki perde ve panjur gibi mekanizmaların konut içi hava sıcaklığına etkisini hesaplayarak ısıyı denetliyor ve soğutma ya da ısıtma işlemini gerçekleştiriyor.

Konut içindeki ısıyı, oda bazlı sıcaklık kontrolü sayesinde sürekli kontrol altında tutup, dengeleyen sistem sayesinde azami konfor elde ederken, enerji sarfiyatını da minimuma düşürmüş oluyorsunuz.

Sıcaklık bilgilerine internet ya da cep telefonu aracılığıyla uzaktan erişmeniz; evinizin farklı bölümleri için farklı sıcaklık dereceleri belirlemeniz ve komutun dilediğiniz saat ve zaman aralıklarında devreye girmesini sağlamanız da, İklimlendirme Kontrol Sistemi’ne sahip olmanın diğer keyifli yanlarından biridir.Hizmetlerimiz hakkında bilgi yada teklif almak için aşağıdaki formu doldurunuz.