Kamera çeşitleri nedir? nelerdir?

Kamera çeşitleri nedir? nelerdir?

Bu yazımızda size sizlere Kamera çeşitleri nedir? Kamera çeşitleri nelerdir? Soruların cevabını vereceğiz.


Kamera çeşitleri nedir? Kamera çeşitleri nelerdir? 

İç ve dış ortam koşullarına uygun, farklı üretilmiş kasa tipleri ile gece görüşlü kameralar, hareket kabiliyeti bulunan PTZ kameralar, İç ortama uygun estetik ve mini tasarımlı dome kameralar, dış hava şartlarına uygun gece görüşlü IR Bullet kamera ve kablosuz wi-fi li modeller.

Lens açıları sabit, ayarlanabilir (varifocal) ve otomatik yakınlaştırma (motorize) lensline sahip. Balık gözü Fish eye, Isı ölçerli terma ve PanoVu kameraların 2MP den 12 MP’ e kadar  görüntü elde edebilen modellerimiz bulunmaktadır.

Kamera çeşitleri;

  1. IP Kamera: IP kamera ürünlerinde Bullet, Dome, PTZ ve Kablosuz Kameralar.
  2. HD-TVI Kamera: Analog ürünlerde Dome, Bullet ve PTZ modelleride bulunmaktadır.
  3. Mobil Kamera: Mobil kameralarda iç ve dış ortamlar için özel üretilmiş kameralarımız bulunmaktadır.
  4. AcuSense IP Kamera: AcuSense algoritması ile gerçek zamanlı videolarınızda asılsız ve istenmeyen alarm durumlarını filtrelersiniz ve ayırt etmek istediğiniz ( insan veya araç ) cisimler ekrana geldiğinde bildirimler alırsınız.
  5. ColorVu Kamera: IP network veya Analog HD kamera sistemlerinde ColorVu teknolojisi ile 7/24 renkli görüntü elde edersiniz.


Projeniz var ve montaj dahil güvenlik kamera sistemi kurdurmak mı istiyorsunuz? Montaj dahil güvenlik sistemleri çözümü için bilgi yada teklif almak için aşağıdaki formu doldurunuz