Çantalar

Çantalar

Çantalarımızın tasarımları sizler için özel hazırlanmaktadır. Kraft, bez ve karton çantalarımız ile ilgili bilgi yada talepler için aşağıdaki ürün listelerimizin içindeki teklif formumuzu doldurup gönderdiğiniz takdirde sizi arayabiliriz yada info@designkoln.com e-mail adresine taleplerinizi atarak yada 0216 526 22 62 numaralı telefondan bilgi alabilirsiniz.


Çantalar

Kraft, bez ve karton çanta kullanımının hızla arttığını görüyoruz. Doğayı korumak isteyen birçok marka doğa dostu kağıt çanta ve karton çanta ürünleriyle hizmet vermektedir.


1.Kraft Çantalar

Naylon poşetlerin yerini hızla alan kraft kağıt çantalar, çeşitli ebatlarda üretilebilen ve kolaylıkla şekillendirilebilen bir üründür. Mini boy, küçük boy, orta boy ve büyük boy olarak çeşitli ebatlarda sizlere sunulan kraft kağıt çantalar; gıda sektörü başta olmak üzere birçok sektör için uygundur.

Kraft çantalar, karton çantalara nazaran renkleri üzerinde biraz daha mat ve soluk gösterir. Kraft çantalar nem tutucu özelliği ile bilinir. Bu sayede gıda ürünleri için oldukça uygundur.

  • Burgu Saplı Kraft

Malzeme: Kraft kağıt

Dizayn: Baskılı/Baskısız isteğe bağlı

  • Düz Saplı Kraft

Malzeme: Kraft kağıt

Dizayn: Baskılı/Baskısız isteğe bağlı

  • Bantlı El Tutmalı Kraft

Malzeme: Kraft kağıt

Dizayn: Baskılı/Baskısız isteğe bağlı


2.Karton Çantalar

Karton Çanta dikkat çekici ve etkili bir üründür. Karton Çantalar mağazalardan alış veriş yapıldıktan sonra ürünün içerisine konulduğu körüklü ip kulplu baskılı çantalardır. Firmanıza ait bilgiler logo ve iletişim bilgileri olması sebebi ile sokaklarda ve caddelerde reklamlarınızı kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanımı pratik ve tek kullanımlık bir ürün değildir bundan dolayı markanız her zaman reklam olacaktır.

  • Kıyafet Boy Karton Çanta

Mağazalar ve butiklerde elbise ile kıyafetlerin kolay taşınabilmesi için baskılı karton çantalar üretiyoruz, tabii dilerseniz baskısız da yapılabilir.

Malzeme: Karton

Ebat: Küçük, büyük, orta

  • Kurdele Saplı Karton Çanta

Malzeme: Karton

Ebat: Küçük, büyük, orta

  • İpli Karton Çanta

Malzeme: Karton

Ebat: Küçük, büyük, orta

  • Eczane Karton Çanta

Eczaneler için karton çanta yapıyoruz. Yaygın eczane çantası ölçüleri 17×24,5×7 cm’dir. Bu boyutlar birçok ilaç kutusunu taşıyabilme kapasitesine sahiptir. Ancak dilerseniz başka bir ölçü de yapılabilir.

Malzeme: Karton

Ebat: 17×24,5×7 cm

  • Şişe Karton Çanta

Malzeme: Karton

Ebat: Küçük, büyük, orta


3.Bez Çantalar

 

Bez Çantalar Doğa Dostudur, Geri Dönüşümlüdür, üretimde kullanılan hammaddelerine göre ya tamamen doğal ortamda çözünebilir %100 pamuk malzemeden ya da anti bakteriyel ve geri dönüşümlü malzemeden üretmekteyiz. Bez Çantalarımızın, tasarım ve renklerin de dilediğiniz her türlü çeşitliliği yapmaktayız. Bez çantalar tek kullanımlık değildir. Hammaddesi, dikiş kalitesi ve kullanım şekline göre bir bez çanta aylarca hatta yıllarca kullanılabilmektedir.

Bez Çanta kullanıcıların ellerinde, evlerinde, işyerlerinde ve tüm kamusal alanlarda sürekli hareket halinde oldukları için açık alan reklamları konusunda önemli bir tanıtım ürünüdürler. Uzun verimli kullanımları onların naylon poşet ve kağıt torbalardan daha çok kullanımları ve reklamlarınızın daha uzun süreli dolaşmasını sağlar.

  • Malzeme: 

Özel siparişleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.